Únor 2017

Typy kluků ve škole

6. února 2017 v 21:32 | Tgirl |  Škola a kluci
Ve škole je spousta kluků, že? Ale jak poznám jaký je jaký? Tady vám napíšu typy kluků ve škole, které jsou snad v každé škole

Romantik
To je kluk, který se k vám chová jako gentelman, je zdvořilý, ohleduplný a bez problému si s tebou povídá. Když s takovým klukem chodíš, tak ti dává různé dárky, pochvaly atd..

Vtipálek
S tímto klukem se nikdy nenudíte, protože je vtipný a nikdy nemá špatnou náladu. Když jsi smutná, tak tě rozesmějě a dělá různé věci na zlepšení dne.

"Borec"
To je ten hezký kluk, který je hodně oblíbený, holky mu doslova padají k nohám a říká o sobě jak je nejlepší, přitom to tak vůbec není.

Děvkař
Tenhle kluk flirtuje a chodí pořád s jinou holkou a v podstatě je to jeho jediná záliba lámat holkám srdce. Někteří děvkaři spí skoro pořád s jinou holkou.

Kamarád
Tenhle kluk se s tebou baví a kamarádí bez ohledu na to, že si holka. Bavíte se o všem a radí ti a pomáhá ti v různých situacích.

Nic
O tomhle klukovi nevíte, že ani existuje nebo až moc doibře víte, kdo to je. Buď ho všichni ignorují a nebo naopak ho šikanují, že není nic a není tu potřebnej(takové případy vedly i k sebevraždám těch "nicek"Plačící taky jsem asi do 4. třídy byla taková "nicka")

"Bad boy"
Tenhle kluk bere holky jako kus hadru. Povišuje se nad holkama, šikanuje ostatní, kašle na školu, je to taky trochu děvkař a v podstatě "ovládá" třídu nebo i celou školu.

Sportovec
Kluk, který hodně cvičí, sportuje a něco závodně hraje(například fotbal, basketbal..), většinou má "sexy" postavu, jehezký a rád je venku ať už s kamarády nebo bez nich.

AAAAAA můj oblíbený typ....

Pohodář
Tento kluk je do nepohody jako dělaný. Nedělá si z níčeho velké starosti, je vtipný, skvěle se s ním povídá a na všem špatném vidí víc to dobré.

Tak zase někdy a nezapomeňte na anketuMrkající
Vaše šílená Tgirl